PRODEJ, FINANCOVÁNÍ, SERVIS, NÁHRADNÍ DÍLY

    

Společnost YANMAR je vedoucím světovým výrobcem malých zemědělských strojů, špičkový dieselových motorů pro zemědělské, průmyslové i námořní použití a známých stavebních strojů. Veškerá produkce jak jednotlivých komponent, tak i celých strojů je situovaná v Japonsku. Nejen díky tomu je zajištěna nejvyšší kvalita dodávaných strojů a dílů.

Traktory představují vedle rýžových kombajnů hlavní produkt zemědělské divize společnosti YANMAR. Do Evropy dodávané modelové řady GK a EF představují to nejlepší z portfolia společnosti.

Traktory YANMAR GK jsou velmi kompaktní ale přesto výkonné stroje. Vzhledem ke své velikosti jsou vhodné především na menší farmy, do malých zahradnictví, sportovních klubů nebo i menších obcí pro komunální práce. Oba modely o výkonu 16 a 20 koní jsou do takových podmínek naprosto ideální.

Modelová řada EF nabízí hned několik modelů s hydrostatickou nebo mechanickou převodovkou. Zákazník si tak může vybrat, podle toho jaký typ převodovky mu více vyhovuje vzhledem k prováděným pracím. Celkem 6 modelů o výkonu od 27 do 35 k jsou profesionálními stroji pro použití na farmě, ve vinici, v sadu, na zahradě, v obci. Díky této všestrannosti, bohaté výbavě a maximálnímu komfortu jsou tyto stroje stejně tak vhodné do služeb ve všech zmíněných oblastech.